Tužící sprej na vlasy

Tužící sprej na vlasy od Nobilis Tilia s myrhou a pivem. Ceritfikováno Cpk.

254 Kč

Silně fixační přírodní tužidlo - použítí zejména jako lak, ale s opatrností i jako tužidlo při fénování.
Pozor - zpočátku nestříkejte přímo ke kořínkům, ale jen na prsty a až těmi nanášejte - vyhnete se tak slepení, pokud máte jemné vlasy. Pokud se Vám účinek zdá slabý, stříkejte rovnou.
Při konečné fixaci účesu nasucho (jako lak) stříkejte z větší vzdálenosti 3-4x .
Přestože je potřeba při používání opatrnosti (hrozí slepení jemných vlasů), je to v kadeřnictví náš oblíbený přírodní styling ke konečné fixaci.
Vlasy lehce zdrsní a zpevní, což ocení zejména majitelky jemného chmýří, silnější klouzavé vlasy budou poslušnější.
Tip - pokud se Vám účinek zdá příliš silný, odlijte třetinu tužidla a nahraďte ji vlasovou nebo převařenou vodou . My to tak také máme a můžeme si k použítí vybrat silnější nebo slabší variantu podle typu vlasů.

Popis:

Středně tužící sprej s obsahem myrhy a piva má blahodárný vliv na vlasy a vlasovou pokožku. Pomáhá přírodní cestou dotvarovat účes a šetrně prodloužit jeho životnost. Může se použít i jako přírodní alternativa laku na vlasy. Pivo zmírňuje lámavost vlasů, zpevňuje je a díky obsahu chmele podporuje jejich růst.

Použití:

Nastříkejte malé množství na předsušené nebo suché vlasy a dotvarujte účes.

Parametry

Složení (INCI)
Aqua, Alcohol, Beer, Glucose, Commiphora Myrrha Resin Extract, Sodium Lactate, Lactic Acid, obsahuje směs éterických olejů. Alergeny: Limonene*. - * z přírodních éterických olejů
Obsah
200ml

Ostatní si ještě přikoupili...