Aloe vera gel classic 50 ml

 Certifikováno BDIH.

185 Kč
Skladem

Aloe vera gel švýcarského výrobce přírodní kosmetiky Farfalla je na vlasy jedinečný, přestože to zatím nikdo neví ! Ale my ho už několik let používáme a je pro nás nenahraditelný. Účinky aloe vera jsou známé a výborně fungují i na vlasy. Mimo aloe  obsahuje i extrakt z řasy Bublinatky červené (Chondrus crispus), která má hydratační, ale zejména uhlazující účinky, a také antistatický arginin.

A důležitá zpráva pro vlasy - je zcela  nemastný!!

Používáme ho na:

- zklidnění podrážděné vlasové pokožky (po barvení, slunění, častém mytí...)

- jako jemný stylingový gel

- na hydrataci suchých vlasů

- na jemné uhlazení vlasů

- na regenerace konečků

- ke zmírnění elektrizování

- k ředění mastných vlasových olejů

- jako nosnou bázi pro éterické oleje

- jako základ pro speciální vlasové masky

- s jílem jako fixační stylingovou pastu

- s olejem jako krém na vlny

Farfalla je přední švýcarský výrobce přírodní kosmetiky, který pečlivě dbá na výběr kvalitních surovin. 80% surovin je buď organicky pětovaných, nebo pochází z volného sběru. Je aktivní podporovatel ekologického zemědělství na celém světě. Dbá na férové podmínky pro dodavatele, žádný jejich výrobek nebyl nikdy testován na zvířatech a všechny produkty vyvinuté po roce 2009 jsou veganské. Důsledně recykluje, je držitelem certifikátu  «Certified Sustainable Economics».

Parametry

Složení (INCI)
INGREDIENTS: Aqua, Alcohol*, Glycerin, Chondrus Crispus Extract, Arginine, Xanthan Gum, Levulinic Acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Sodium Levulinate. *certified organic
Obsah
50ml

Specifické reference

Ostatní si ještě přikoupili...