Reference

Reference

Asi dva roky  chodím do přírodního kadeřnictví HAARO NATURO. Používají zde přírodní kosmetiku a také přírodní barvy na vlasy. Moje barva vlasů je po nich velmi přirozená, dobře mi kryje šediny a odrosty vlasů  jsou skoro neznatelné. Jsem velmi spokojená. Eva Ježková
Karlička Klihosmečková napsal(a) recenzi na Haaro NaturoHvězdičky (5)

Jsem nadšena, byla jsem zde poprvé a určitě ne naposledy... Paní kadeřnice Soňa velmi příjemná psychicky i fyzicky, ostříhání a mytí super, nakoupení henny a dalších přírodních produktů bez chemie... Budu doporučovat dál! Ať se vám daří, Soňo a Zito! ;)

Lucie Duchanová napsal(a) recenzi na Haaro NaturoHvězdičky (5)

Kouzelné, voňavé prostředí, šikovná paní kadeřnice, skvělý čaj, úžasné přírodní produkty...jsem moc spokojena a mé vlasy též. Už se těším na další návštěvu :-)

Lůca Javorková napsal(a) recenzi na Haaro Naturo – Hvězdičky (5)

Jsem moc spokojená! Milá paní kadeřnice, která poradí, podělí se o vlastní zkušenosti s přírodní vlasovou kosmetikou a ustřihne přesně to, co chcete. Navíc voňavá přírodní péče, žádná chemie, česká i domácí výroba... nádhera. Zřejmě jsem našla t u s v o u kadeřnici, ke které se budu ráda vracet! 

Ludka Vloemans napsal(a) recenzi na Haaro NaturoHvězdičky (5)

Mohu jen doporucit!! Priroda je priroda!! Moc dekuji za skvely pristup a profesionalni sluzby. Az budu v Cechach zase se zastavim.