konzultace - přírodní barvení vlasů

Kód: 1184
1 390 Kč
Skladem
Možnosti doručení

video konzultace z pohodlí domova

Detailní informace

Výroba a vývoj
10 let zkušeností
100+ recenzí
Doprava zdarma nad 1600,-
Bonusový program

Detailní popis produktu

30 minut jen pro vás a vaše vlasy

Uvažujete o přírodním barvení, ale nevíte, jaké jsou možnosti? Jak budou přírodní barvy vypadat na vašich vlasech? Nebo se už barvíte, ale stále to není ono?

Pomůžu vám.

Probereme všechno okolo vašich vlasů - zátěž z minulosti, co je na nich aktuálně, co byste si přála mít a jak to udělat pomocí přírodních barev.

Co získáte: kompletní 10 leté know-how přírodního barvení, zkušenosti se stovkami různých vlasů. To žádná kamarádka nemá.

Po konzultaci budete mít ucelenou představu, co všechno je možné, a jak budou různé barvy vypadat na vašich vlasech.

Doporučím, které jsou nejvhodnější, a čemu se naopak vyhnout.

Domluvíme se na postupu během následujících měsíců, s čím začít a jak pokračovat. Pokud budete mít zájem tak i to, jakou kosmetiku zvolit.

Ideální je konzultaci rozdělit - vše co je výše popsané můžeme zvládnout během 15-20 minut a zbytek si nechat na dobu, až za sebou budete mít první barvení. Ale je to na vás.

Spojíme se videohovorem přes WhatsApp, Google meet nebo Zoom v určeném čase. Pokud si sami neurčíte jinak, zavolám přes WhatsApp na číslo uvedené v objednávce, tak prosím zadejte to, které chcete použít na hovor. Zašlu ale i moje číslo, všechny informace dorazí po připsání platby na účet. Nebo dorazí odkaz na připojení e-mailem. Budu v kadeřnictví, takže si spoustu věcí můžeme rovnou ukázat.

Co je důležité: buďte tam, kde je dobré světlo - ideálně u okna ve dne, nebo pod dobrým osvětlením. Budu potřebovat vidět vlasy zblízka, všechny možné části - odrost v pěšince, skráně, zezadu. Takže je důležité mít vlasy rozpuštěné, žádný culík ani drdol, ideálně čerstvě umyté. 

Pokud máte vlasy barvené, tak je nutné si rezervovat takový termín, kdy už bude vidět odrost s vlastní barvou, případně šedinami. Nejdříve tedy měsíc po barvení, ideálně 6 týdnů.

Jak si to všechno zapamatujte? Nemusíte - všechna doporučení následně shrnu a pošlu na e-mail.

Za cenu jedné návštěvy kadeřnictví si ujasníte, co všechno barvy dokážou přímo s vašimi vlasy. Dozvíte se, co všechno je na vašich vlasech možné. Získáte doporučení čím barvit a návod, jak si se vším prakticky poradit.

Po domluvě je možné místo videohovoru vést e-mailovou konverzaci s fotografiemi, která bude jen mezi námi. Cena je stejná, můžete využít až 6 mých odpovědí.  

Jak na to: po přijetí objednávky se vám co nejdříve ozvu, domluvíme si termín a také to, jaký způsob vám bude vyhovovat - zda WhattsAPP, Zoom, nebo e-mailová konverzace

                                                                                                                     těším se, Zita

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: